Založení firmy

  • Nákup ready-made společnosti je rychlý a jednoduchý způsob jak začít rychle podnikat a získat s.r.o. nebo a.s.
  • Na Vaši žádost Vám zařídíme založení s.r.o. nebo a.s. , zde se jedná o delší časový horizont.

Ceník ready made společností
Ready made s.r.o. 17 900 Kč
Založení spol. na míru od 9 900 Kč
Ready made a.s. 69 900 Kč
Změna NZ 6 890 Kč
Asistovaná registrace k DPH od 7 990 Kč
Podání na soud  včetně vyhotovení dokumentů 3 499 Kč

Na požádání Vám zašleme seznam firem, které nabízíme k prodeji.

Výhody ready – made společnosti

  • Rychlý začátek podnikání
  • Nemusíte řešit všechnu byrokracii
  • Stačí jedna návštěva
  • Nemusíte mít základní kapitál
  • Můžete si koupit i 2-3 roky starou firmu

Založení firmy na klíč

Už vás nebaví být pouze zaměstnanec a přemýšlíte o tom, že byste zvedli kotvy a pustili se do vlastního podnikání? Již dlouhou dobu máte v hlavě myšlenku na založení vlastní firmy, kde budete jen svým pánem a kde si můžete splnit všechny své sny a realizovat nápady? První velkou překážkou je založení společností a zápis do obchodního rejstříku. Stojí to nejen drahocenný čas, ale také peníze. Finančně nákladný proces je kromě toho spojený také s různými administrativními i právními komplikacemi, které pro nováčka není lehké zvládnout. Nenechte se ale odradit. Naštěstí existuje možnost založení firmy na klíč a my ji nabízíme! Začněte podnikání bez zbytečných starostí navíc, o které se zvládneme postarat my! Svěřte nám do rukou všechny potřebné náležitosti.

Založení firmy – služba k nezaplacení

Postaráme se o založení firmy s ručením, s ručením omezeným na míru nebo i akciové společnosti. Cokoliv potřebujete, můžete svěřit nám. Rychlá práce, flexibilita a maximální spolehlivost jsou pro nás důležité, proto uděláme vše pro vaši spokojenost. O co všechno se zvládneme postarat? Svěřte nám můžete vše od sepsání smluv nebo listin, prověření názvu zakládané společnosti, ověření listin a podpisů potřených k založení firmy nebo podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku. Je toho však mnohem víc, co pro Vás můžeme a dokážeme zajistit.

Firma na kterou se můžete spolehnout

Mezi firmou a klientem musí být nastavena také důvěra. I proto si zakládáme na tom, aby byli naši klienti na 100% spokojení. Ať už nám svěříte cokoliv, buďte si jisti, že práci odvedeme na jedničku. Kontaktujte nás co nejdříve, protože jedině tak vám můžeme zavčasu pomoci. Neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky, nebo přímo zde na webových stránkách přes kontaktní formulář.

Kontaktujte nás