Mzdové účetnictví

Mzdové účetnictví

Hledáte firmu, která se kompletně postará o vaše mzdové účetnictví? Pak jste na správné adrese. Jsme spolehlivá firma, která ví, jak náročný může být konec každého měsíce. Díky nám už nadále nemusíte na konci každého měsíce řešit mzdy a povinné odvody sociálního a zdravotního pojištění. Udělejte si čas na jiné věci a mzdové účetnictví přenechejte profesionálům ve svém oboru. Jak na to? Je to snadné. Stačí nás kontaktovat a o zbytek se už zajistíme my. Předejte nám veškerou agendu a my se Vám postaráme o vyplácení mezd, evidenci zaměstnanců a o pracovní smlouvy zaměstnanců.

Postaráme se o mzdové účetnictví firmy

Příchod nového zaměstnance s sebou přináší nejen radosti, ale také starosti od vyřízení pracovní smlouvy až po výpočet mzdy nebo cestovních náhrad. Je vám všechno tohle cizí? Naštěstí máte nás. Předejte práci tam, kde o ni bude 100% postaráno. Už nemusíte trávit čas počítáním mezd měsíc co měsíc v roce, starat se o povinné odvody a zanedbávat podnikání.

Spolehlivost a profesionální přístup

Máte vysoké požadavky nejen na své zaměstnance, ale také na firmy, se kterými spolupracujete? Tak to má být! Můžete se spolehnout na to, že flexibilní přístup a nadstandartní servis jsou u nás samozřejmostí. Kromě mzdového účetnictví nabízíme i jiné služby od vedení archivu po každodenní aktualizace dokumentů a nechybí ani okamžitá konzultace s našimi odborníky po e-mailu nebo telefonu. Zvládneme také svozy dokladů vlastním kurýrem i daňové poradenství. Už víte, s čím vám můžeme pomoci? Neváhejte nás kontaktovat!